Magyar Nemzeti Múzeum - Budapest
A múzeum épülete
Cím: 1088, Budapest Múzeum körút 14-16.
Nyitva tartás: K-V 10-18
2020.05.25.
Magyar Nemzeti Múzeum
hír, numizmatika
Töltse ki a kvízt és nyerjen páros belépőt a Nemzeti Múzeum tárlatvezetésére az újranyitást követően. A program során a Nemzeti Múzeum numizmatikus-muzeológusai tolmácsolásában ismerheti meg az állandó kiállításokban rejtőző kincseket!

Pénztörténeti totó III. és IV. rész nyeremény tárlatvezetése:

Több mint fizetőeszköz. Pénztörténeti vezetés Tóth Csabával.

Tóth Csaba a Nemzeti Múzeum régész-numizmatikusa segítségével a játék nyertesei bepillanthatnak a kora újkori Magyarország pénzeinek színes világába.

Mit csinál egy numizmatikus? Miért rendelkezik a Nemzeti Múzeum az ország egyik legnagyobb éremgyűjteményével? Játsszon velünk, és minden kérdésére választ kap!

Tovább a kvíz kitöltéséhez >>

Játék feltételei és a sorsolás menete (a pontos szabályokat megtalálja az MNM facebook oldalán):

- Kizárólag a maximális pontszámot (14 pont) elérők között sorsolunk!

- Egy e-mail címről egy alkalommal csak egy válasz beküldése lehetséges. A kitöltésnél kizárólag az első beküldött űrlapot vesszük figyelembe!

Kitöltés határideje: 2020. május 31. 23:59.

Minden hétre egy játék! Kövesse hétről hétre tematikus totó-sorozatunkat a Nemzeti Múzeum honlapján és Facebook oldalán!

A jövő héttől új sorozat indul! „Mit rejt a föld? Régészeti totó" kvízeinkkel újabb tárlatvezetésekre sorsolunk ki páros belépőt. Részletek hamarosan!

Érdekli a pénzek története? Kövesse a Nemzeti Múzeum Youtube csatornáján Tóth Csaba - régész-numizmatikus sorozatát, a Pénzek színes világát!