2014.09.26.
Kiállítások, családi programok, múzeumpedagógiai foglalkozások, koncertek, filmvetítések, tárlatvezetések és előadások - mindez másfél hónapon keresztül nap mint nap a fővárosban és az ország számos pontján. Legyen Ön is a része...

TEMATIKUS, TÉRKÉPES KERESŐ ITT>>

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum Múzeumi Oktatási és Képzési Központja 2014-ben – a kilencedik Múzeumok Őszi Fesztiválja megszervezésével – folytatja a 2006-ban hagyományteremtő céllal elindított, és mára a múzeumok egyik legjelentősebb országos eseményévé vált rendezvénysorozatot. 2014. szeptember 29. és november 9. között az ország 94 településén 168 muzeális intézmény 1773 programmal várja a Múzeumok Őszi Fesztiválja látogatóit.

A Múzeumok Őszi Fesztiváljának jelmondata 2014-ben: „Töltődj fel múzeummal!”. A tartalmas feltöltődéshez idén először a Magyar Turizmus Zrt. akciója is hozzájárul: a Múzeumok Őszi Fesztiváljának hat hete alatt kedvezményes szállásajánlatok várják mindazokat, akik útra kelnek, hogy számukra eddig ismeretlen múzeumokat fedezhessenek fel.

TEMATIKUS, TÉRKÉPES KERESŐ ITT>>