Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum - Budapest
A múzeum épülete
Cím: 1095, Budapest Művészetek Palotája, Komor Marcell u. 1.
Telefonszám: (1) 555-3444, (1) 555-3457
Nyitva tartás: Időszaki kiállítások (I. és II. emelet) kedd–vasárnap: 10.00–20.00 Gyűjteményi kiállítás (III. emelet) kedd–vasárnap: 10.00–18.00 Jegypénztár: (hétfő kivételével) 10.00–19.30
2020.04.23.
gyermek- és ifjúsági program, hír, múzeumpedagógia, múzeumpedagógiai óra és foglalkozás, művelődés, szabadidő, oktatás, rendezvény
Bezártak az iskolák, bezártak a múzeumok, de az élet nem állt meg, csak új keretek közé kényszerült. A Ludwig Múzeum múzeumpedagógusaiként abban fogunk segíteni, hogy digitális eszközökön, az interneten keresztül teremtsük meg az Önök számára a művészettel és a múzeummal való találkozás lehetőségét. Igyekszünk olyan érdekes feladatokat, játékokat, nézni- és olvasnivalókat megosztani itt, a Ludwig Múzeum múzeumpedagógiai oldalain, amelyek jól hasznosíthatók lesznek a digitális távoktatás keretein belül.

Ezért a honlapunk szerepe is megváltozott: a következő időszakban kizárólag ezen az oldalon lesznek megtalálhatók az aktualitások.

Kedves pedagógusok, kérjük, keressenek bennünket kérdéseikkel, ötleteikkel!

E-mail: muzeumpedagogia@ludwigmuseum.hu