Göcseji Múzeum - Zalaegerszeg
A megyei múzeum épülete
Cím: 8900, Zalaegerszeg Batthyány utca 2.
Nyitva tartás: XI.1-III.31.: K-Szo 9-17
IV.1-X.31.: K-V 10-18
2020.04.20.
helytörténet, hír, művelődés, szabadidő, művészettörténet, oktatás, történelem, történet
Elindult és folyamatosan bővítjük a Göcseji Múzeum munkatársainak írásaival azt az oldalt (MÚZEUM-ISKOLA KÖZÖS SZERTÁR), amellyel a digitális oktatást szeretnénk megkönnyíteni.

Megszólítjuk a pedagógusokat, hiszen rövid és érdekes tanulmányainkkal ki tudják egészíteni a tankönyv írásait, általunk betekintést tudnak nyújtani a tanulóknak a közvetlen környezetükben egykor történt eseményekbe, szülőföldjük történelmébe.

De szólunk a diákokhoz is, hiszen mondjuk a történelem vagy a művészettörténet iránt érdeklődő tanulók egészen biztosan találnak olyan ismeretanyagot, amellyel bővíteni tudják a tudásukat.

Négy kategóriában osztunk meg írásokat:

- történelem
- hon- és népismeret
- művészettörténet
- környezetismeret

A keresést szűrőprogram is segíti.

A bázist állandóan frissítjük, újabb és újabb tanulmányokat töltünk fel a "szertárba". Éppen ezért érdemes minden nap ellátogatni a Göcseji Múzeum weboldalára.