2020.09.21.

Feltárultak a Tornyai raktárai, fémdetektorral kutattak Csomorkányon

2020.09.18.
Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ

Népi szecessziós kerámiákból nyílt kiállítás Hódmezővásárhelyen

2020.09.09.

A Tornyai-múzeumot is bemutatják a Nemzeti Kulturális Alap filmsorozatában

2020.09.08.
Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ

A kerámia, mint közösségformáló anyag

2020.09.02.

Idén novemberben rendezik a Vásárhelyi Őszi Tárlatot

2020.08.30.

Magnetométerrel kutattak Csomorkányon

2020.07.28.

Évszázadok leletei: 8.000 lelet, 10.000 fotó

2020.07.27.
Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ

Az elcsent élesztő és a csöpögő gerenda

2020.07.17.
Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ

Vásárhely látnivalóival ismerkedtek az idegenforgalmi szakemberek

2020.07.14.

Történelem és magyarság

2020.05.19.

Idő formálta tájelemek

2020.04.30.

A kirekesztéstől a megsemmisítésig

Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ - Hódmezővásárhely
Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ
Cím: 6800, Hódmezővásárhely Dr. Rapcsák András út 16-18.
Nyitva tartás: K-V 10-17
2019.12.10.
Száznegyven éve alakult meg, és a hetven éve történt megszüntetéséig folyamatosan működött a Hódmezővásárhelyi Gazdasági Egyesület. A rendszerváltást követőn újjáalakult szervezet első hét évtizedéről a hódmezővásárhelyi Emlékponttal közösen rendezett konferencián emlékezett meg.

A Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ részeként működő Emlékpont (6800 Hódmezővásárhely, Andrássy út 34.) összhangban az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 rendelete (2016. április 27.), az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvényben, a gazdasági reklámtevékenységről szóló 2008. évi XLVIII. törvényben, valamint az elektronikus kereskedelmi szolgáltatások, az információs társadalommal összefüggő szolgáltatások egyes kérdéseiről szóló 2001. évi CVIII. törvényben, valamint az egyéb vonatkozó jogszabályokban foglaltakkal, ezúton teszi közzé jelen nyilatkozat formájában az általa követett adatvédelmi és adatkezelési elveket a hírlevél jellegű levelezésével kapcsolatban.

Az Emlékpont rendszeresen küld tájékoztató- és promóciós tárgyú leveleket partnerei részére, amellyel kapcsolatban a személyes adatokat (név, e-mail cím) a levél címzettjének hozzájárulásával kezeli. Az Emlékpont csak saját kiállításaival és programjaival kapcsolatos meghívók és értesítők küldésére használja fel az Ön személyes adatait (név és e-mail cím), azokat harmadik félnek nem adja át. Ezen levelezői listáról az érintett bármikor leiratkozhat: e-mailben (emlekpont@emlekpont.hu) közölt kérésére az Emlékpont legkésőbb 15 napon belül törli az adatait.

Az érintett bármikor, indokolás nélkül, írásban kérheti személyes adatainak vagy adatai egy részének helyesbítését, módosítását, törlését, illetve visszavonhatja az adatkezeléshez adott hozzájárulását. Az Emlékpont a kérelem kézhezvételét követő 15 napon belül intézkedik az érintett általa kezelt személyes adatainak helyesbítéséről, módosításáról vagy törléséről.