Tűztorony - Veszprém
A veszprémi tűztorony ma
Cím: 8200, Veszprém Vár utca 9.
Nyitva tartás: Ideiglenesen zárva.
2020.06.15.
Tűztorony
2020. június 8-án hétfőn a Hősök Várkapu Ajándékbolt és a Tűztorony látogatóink és munkatársaink egészségét és biztonságát szem előtt tartva – részlegesen ismét megnyitja kapuit!

A Tűztoronyban egy időben maximum 5 fő tartózkodhat, kérjük jegyváltás után a 1,5 méteres távolság megtartásával a Tűztorony udvarban várakozzanak!

Csoportokat csak előzetes bejelentkezés után tudunk fogadni, csoportbontásban! Bejelentkezés a kertesz.helga@ldm.hu címen.

Kérjük Tisztelt Látogatóinkat, hogy jegyvásárláskor és a Tűztorony területén való tartózkodás során mindig tartsák be az előírt 1.5 méteres távolságot.

A Várkapu ajándékbolt és a Tűztorony területére való belépés kizárólag maszkban lehetséges!

Kérjük használják a kihelyezett fertőtlenítőket a kiszolgáló egységek bejáratánál!