2017.10.16.
Interaktív kiállítás és színházi előadás is várja az érdeklődőket a Hungarikum Élményházban Budapesten.

A látogatók a magyar nemzet évezredes értékeit a legmodernebb technikára épülő interaktív kiállításon ismerhetik meg: lehetőség nyílik kipróbálni magyar felfedezők találmányait, hidrogénbombával áttörni a falat, huszárt kiszabadítani és festményeket életre kelteni csakúgy, mint digitális panorámával barangolni a magyar tájakon vagy szelfizni Kossuth Lajossal - közölték a szervezők az MTI-vel.

A Hungarikum Pódiumon október 18-án és 20-án Christian Gundlach Batang felé című tragikomédiája látható Koltai Róbert és Szirtes Balázs szereplésével, Gaál Ildikó rendezésében. A napjainkban játszódó történetben két férfi, a demenciában lassan elmerülő Hubert és az őt kényszerű kötelességből ápoló fiatal Alex kapcsolata elevenedik meg.