Népviseletes Babamúzeum - Történelmi Panoptikum - Keszthely
Cím: 8360, Keszthely Kossuth L.u 11.
Telefonszám: (83) 318-855, (30) 855-6533
Nyitva tartás: Nyáron: H-V 9-19
Télen: H-V 10-17
2016.07.21.
Júliustól - augusztusig megrendezésre kerülő „Nyári Esték” programsorozata újra indul.
Hatodik alkalommal tekinthetők meg egy jegy árával a következő kiállítások:
/ a Népviseletes Babamúzeum, az egyedülálló Csigából készült óriásmakett, az életnagyságú Történelmi – viaszfigurák, a 16 ezer darabos Játékmúzeum, az elfelejtett tárgyak világa a Nosztalgia Múzeum és elődeink pajzán panoptikuma/.

A hagyományos, és méltán népszerű esti rendezvénysorozat gyertya és fáklyafényes világítással, fotóparavánokkal és zenés időutazással válik, – reményeink szerint – felejthetetlenné.

A csoportoknak, családoknak és a pihenni vágyóknak a strandolás után nem mindennapi program, hiszen a látogatóknak kivételes kedvezményt nyújt és kikapcsolódást is.

Sőt esténként, külön – külön tematikára épített kedvezménnyel szólítunk meg különböző célcsoportokat, mint például szállásadók, pedagógusok, gyermekek, nyugdíjasok, csoportok, médiában és a kultúrában dolgozókat. Mindezek igénybevételéhez, – az általunk kiküldött hírlevelekben – kapni fognak egy meghívót, mely által regisztrálhatnak és letölthetik az aktuális kuponokat, és a helyszínen felhasználhatják. A regisztrációt a bgyzsanett@gmail.com e-mailen tehetik meg az érdeklődők.

A program, minden szerdán este 17:00 – 21:00- ig hosszabbított nyitva tartással várja az érdeklődőket;
- mitöbb az esti múzeumlátogatás során képeslapokat gyűjthetnek vendégeink, a múzeumokról.
Aki itt jár, mindenképpen látogasson el hozzánk, várunk mindenkit sok szeretettel!