Sóstói Múzeumfalu - Nyíregyháza - Sóstó
Sóstói Múzeumfalu
Cím: 4431, Nyíregyháza - Sóstó Tölgyes utca 1.
Telefonszám: (42) 479-704, (42) 500-552
Nyitva tartás: IV.1-X.1.: K-V 10-18
X.1-X.31.: K-V 10-17
Hétfőn és az ünnepek utáni első munkanapon a múzeum zárva tart!
2015.05.20.
gasztronómia, hír
Országos főzőturnéra indul a TV Paprika sztárszakácsa, Bede Róbert. A „Boldogság Útjain” című legújabb saját gyártású műsor egyik állomása Nyíregyháza lesz, ide május 25-én érkezik a stáb.

A televíziós felvétel nyilvános lesz, a séf kifejezetten várja az érdeklődő nézőket, akik szívesen belesnének egy-egy forgatás kulisszatitkaiba.

„Természetesen nemcsak a forgatás hangulatába kóstolhat bele az, aki eljön, hanem az elkészült ételekkel is megkínálom. Azt is elárulom, hogy sztárvendégeim közül Puskás Peti énekes vár bennünket, vele főzünk majd közösen.”- mondta Bede Róbert és hozzátette: „A jó hangulaton túl a közös fényképezkedésért, dedikálásért, receptekért és számos ajándékért is érdemes lesz eljönni!”

A TV Paprika nézőinek egyik kedvenc szakácsa május 25-én a Sóstói Múzeumfalu „Ma vagyon” falusi pünkösd elnevezésű rendezvényén várja majd az érdeklődőket.