2014. október

2012.07.16.

Dupla transzfer a Memento Parkba

Az idegenforgalmi főszezon elérkeztével ismét napi két alkalommal indul közvetlen buszjárat a Memento Parkba, a kommunista diktatúra gigantikus szobrainak birodalmába. A Budapesti Deák térről minden nap 11 és 15 órakor indul a járat a városnéző buszok szokásos megállóhelyéből.

Valamennyi járathoz közvetlenül csatlakozik a parkban az opcionálisan igénybe vehető angol nyelvű vezetéses túra, amelyen a szobrokról, alkotóikról, a történelmi háttérről szóló előadást viccek és pletykák fűszerezik.

A kb másfél órás program résztvevői sétálhatnak a Szoborparkban, felmehetnek a Sztálin-dísztribünre, megnézhetik a Barakk Kiállításokat az 1956-os forradalomról és az 1989-90-es rendszerváltásról, bepillanthatnak az Ügynök élete című filmbe, és válogathatnak a Red Star Store kínálatából. A buszjáratok 13.30 illetve 17.30-ra érnek vissza a Deák térre.

A Memento Park transzferre jegyek válthatók az autóbuszon, a szerződéses szálláshelyeken, illetve az interneten a www.mementopark.hu oldal új foglalási rendszerében.

A Memento Park közösségi közlekedéssel továbbra is elérhető a 150-es BKV járattal az Újbuda Központ - Allee megállóhelyről, vagy Volánbusszal az Etele térről.

2014.09.29. Békéscsaba

2014.09.29. Budapest